Website, webshop & branding voor winkels die opvallen
Op zoek naar een website, webshop of branding voor jouw winkel?
Een klant die je winkel nog niet kent, ontdekt je vandaag eerst online. Hij googelt, bekijkt je Instagram, zoekt je openingsuren en kijkt of je hebt wat hij zoekt. Pas daarna stapt hij binnen, of bestelt hij meteen. Met een professionele website of een webshop op maat en een herkenbare branding maak je van die eerste indruk een reden om langs te komen. Bij wcreate bouwen we merken, websites en webshops voor zelfstandige winkels: kledingwinkels, woonwinkels, boetieks, conceptstores en speciaalzaken. Geen standaard template, wel een uitstraling die past bij jouw collectie en jouw klanten. Van je logo en je winkelzak tot je etalage en je webshop, alles in dezelfde lijn.
Zo bouwen we een professionele website die past bij jouw zaak.
cases
bekijk onze projecten voor de winkel sector
Nakona – Linnenwinkel in Brugge
Jouw winkel, jouw merk.
Voor Nakona, een linnenwinkel in het hart van Brugge, ontwikkelden we een merk rond de filosofie ‘life in linen’. Een verfijnde wordmark, een beeldmerk geïnspireerd op de bloem van het vlas en een rustig palet in olijfgroen en saliegroen dat ademt zoals de stof zelf. Zo vertelt je merk al een verhaal voor een klant je winkel binnenstapt. Een doordachte huisstijl gecombineerd met een moderne website of webshop maakt van voorbijgangers vaste klanten.
FAQ
Dat hangt af van wat je nodig hebt. Een website die je winkel, collectie en openingsuren toont, vraagt minder werk dan een webshop met honderden producten, varianten en betaalmethodes. Na een kort gesprek krijg je een vrijblijvende offerte op maat, zodat je vooraf precies weet waar je aan toe bent.
Niet altijd. Voor veel winkels is een verzorgde website die klanten naar de zaak brengt al een grote stap vooruit. Wil je ook online verkopen, dan is een webshop de logische volgende stap. We bekijken samen wat past bij jouw winkel, je collectie en de tijd die je erin wil steken.
Ja. We bouwen webshops in WooCommerce, zodat je zelf producten, prijzen, voorraad en acties aanpast, zonder technische kennis. Betalingen lopen via Mollie of Stripe, met Bancontact en de andere gangbare betaalmethodes.
Een logo of branding is typisch klaar binnen 2 à 3 weken. Een volledige website duurt gemiddeld 3 tot 5 weken. Een webshop vraagt meestal wat meer tijd, afhankelijk van het aantal producten. We werken altijd met een duidelijke planning, zodat je weet waar je aan toe bent.
Ja, SEO is standaard inbegrepen. We optimaliseren je website voor zoekopdrachten zoals ‘kledingwinkel Brugge’ of ‘woonwinkel in de buurt’. Voor een winkel is lokale vindbaarheid het belangrijkst, en daar leggen we de focus.
Branding & website voor jouw winkel
Benieuwd wat wcreate voor jouw winkel kan betekenen? Plan een vrijblijvend gesprek en we overlopen samen de mogelijkheden. Geen verplichtingen, wel concrete ideeën.
Vraag vrijblijvend een offerte aan en ontdek wat wij voor jouw winkel kunnen betekenen.
andere sectoren







